(+48) 519 111 191

Produkcja prefabrykatów betonowych

Poznaj nas lepiej

Spółka „Dwokad” powstała w 1995 roku i od początku zajmuje się produkcją materiałów budowlanych. W 2005 roku otwiera Zakład Produkcyjny KRABET w Steblowie koło Krapkowic na bazie istniejącej od 1986 roku wytwórni prefabrykatów betonowych.

Głównym zadaniem firmy jest kontynuacja tradycji produkcyjnej jednak w nowej wyższej jakości z rozwojem automatyzacji procesów produkcji. Dumą firmy jest produkcja wyłącznie ekologiczna z naturalnych, czystych surowców mineralnych, bez żadnych obcych dodatków, w procesach niskoenergetycznych, w zgodzie z normami europejskimi i według najwyższych standardów.

Zamów materiały / nawiąż współpracę

Co wyróżnia nas jako producenta materiałów budowlanych?

KRABET oferuje materiały budowlane wykonane z materiałów ekonomicznych, euro-powszechnych, które są wysokiej jakości i przyjazne środowisku naturalnemu.

Jakość
Dokładamy wszelkich starań, aby materiały produkowane pod szyldem "KRABET" były jak najwyżej jakości, spełniając normy europejskie i przechodząc testy jakościowe.
Dbałość o środowisko naturalne
Szczycimy się produkcją materiałów budowlanych wyłącznie z ekologicznych, "czystych" surowców mineralnych, bez chemicznych dodatków.
Technologia
Dzięki zastosowaniu niskoenergetycznych procesów technologicznych, jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości materiały budowlane przy ich niskich cenach zbytu.
Chcesz zamówić materiały budowlane? Skontaktuj się z nami!

Codziennie zaopatrujemy dziesiątki firm, dostawców i hurtowni budowlanych. Posiadamy ogromne doświadczenie we współpracy z firmami z branży budowlanej. Dołącz do naszych partnerów i zaopatruj się w materiały najwyżej jakości dzięki KRABET!

Kontakt

Co wyróżnia nas jako dystrybutora systemów stropowych?

Produkujemy wysokiej jakości materiały – szybko, nowocześnie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Ale to nie wszystko! Rozumiemy potrzeby klientów i oprócz samej produkcji materiałów budowlanych, posiadamy szereg dodatkowych usług, dzięki którym wyroby możemy dostarczyć w dowolne miejsce w Polsce.

Sprawny załadunek materiałów
Wyprodukowane materiały budowlane, bezpiecznie pakujemy i magazynujemy w naszych centrach.
Usługi transportowe
Nasi kierowcy dostarczą zamówione przez Ciebie produkty w dowolne miejsce w wyznaczonym czasie.
Rozładunek materiałów
Dojazd do klienta to nie wszystko! Możesz być bezpieczny o rozładunek towarów we wskazanym miejscu na placu budowy lub magazynie.

Produkujemy ekologiczne materiały budowlane, które chronią nas i środowisko

Pustaki betonowe są wykonywane z materiałów naturalnych: piasku, żwiru i wody. Wysoko wiążące cementy stosowane jako spoiwo produkowane są z naturalnych skał i nie zawierają żadnych obcych dodatków. Pustak może podlegać całkowitemu recyklingowi z pełnym odzyskiem do ponownej produkcji elementów betonowych. Materiały użyte do produkcji pustaka nie wchłaniają wody, więc ewentualne wykraplanie wilgoci na powierzchni wewnętrznej wymaga jedynie właściwej wentylacji pomieszczeń.

Poznaj naszą firmę! KRABET - producent systemów stropowych i prefabrykatów betonowych